Допомога власникам постраждалої нерухомості в Україні

Бойові дії на території України призводять до псування майна, руйнування будинків та квартир. Держава розробила програму допомоги у подібних ситуаціях та пропонує її для всіх постраждалих. Називається комплекс робіт єВідновлення, у їх проведенні бере участь безліч компаній

Особливості послуги

Цей вид допомоги надається всім власникам, чия нерухомість постраждала під час бойових дій та підлягає відновленню. Це може стосуватися приміщень на тимчасово окупованій території та будівель, що знаходиться у вільній частині країни.

Для здійснення процедури потрібно виконати такі дії:

  1. Зайти до програми «Дія» та вказати все пошкоджене майно внаслідок бойових дій.
  2. Відкрити рахунок єВідновлення.
  3. Заповнити анкету у додатку.

З заявником зв’яжуться представники комісії та домовляться про день та час огляду житла, щоб визначити розміри пошкоджень.

Після проведення експертизи, про її результат та винесене рішення власника майна буде повідомлено через додаток. Якщо вердикт позитивний, то кошти на ремонт, відновлення перераховуються на спеціальну карту, названу як вся програма. Ці фінанси будуть доступні для використання протягом 12 місяців після нарахування.

Хто може виконувати роботи з відновлення

Основним варіантом ремонту є заміна вікон та дверей. Саме ці елементи страждають найчастіше від ударної хвилі, прильоту уламків та інших військових дій. Для виконання робіт із заміни варто звертатися до перевірених компаній, які проводять комплексні роботи. У Кривому Розі такою організацією стала фірма «Віконт».

Компанія є офіційним учасником програми, дотримується всіх вимог щодо оформлення ремонту або відновлення. Можна звертатись за її послугами, вони будуть проведені у повній відповідності до законодавчих вимог.

Серед основних послуг виділяють:

  1. Виконує виміри для віконних та дверних отворів.
  2. Виготовлення потрібних склопакетів, дверних полотен та коробів за складеними заявками.
  3. Доставка виробів на об’єкт.
  4. Проводить монтажні роботи для вікон, міжкімнатних та вхідних дверей.

Завдяки кваліфікації фахівців, усі вироби створюються надійними, довговічними, установка проводиться швидко та якісно. Важливим фактором є вартість предметів та проведених робіт. Компанія пропонує демократичні ціни, що дають змогу використовувати нараховану компенсацію з максимальною ефективністю.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню