Як вибрати класичний костюм

Як говориться у відомому фільмі «головне що костюмчик сидів» і це вірне висловлювання. Якщо костюм у чоловіка підібраний не правильно то це може створити погане враження про чоловіка і він зможе забути про бажану посаду або так і не зможе підкорити дівчину від якої без розуму. І потім це буде комплекс на все життя, а всього можна врахувати деякі правила і ніякий костюм не завадить вашій мрії здійснитися.

Багато чоловіків взагалі кілька разів у житті одягали костюм, віддаю перевагу спортивному стилю в повсякденному житті, адже це так комфортно. Але костюм класичний, штани і піджак, повинні бути у кожного чоловіка, адже хоча б один урочистий захід, такий як весілля, наприклад, нехай буде.

При виборі костюма, найкраще консультуватися з фахівцем, але ясла такого немає щось кілька порад. Наприклад при виборі весільного костюма, так як це найважливіша подія, дуже урочиста і максимально офіційна, можна віддати перевагу фраку або смокінгу. Але це буде точно костюм на один раз. Якщо ж ви плануєте купувати костюм fashion-ua.com.ua/muzhskie_brendovyie_sportivnyie_kostyumy що б надалі його можна було ще кудись одягнути то вибирайте більш класичні варіанти.

Якщо костюм купуєте на випускний, але головне в ньому це зручність і комфорт, щоб можна було більше рухатися і танцювати. Що стосується робочих корпоративів, то тут основне правило буде у виборі кольору. Віддавайте перевагу не дуже яскравим і не чорним варіантам. Адже все одно на цій вечірці будуть ваші колеги, можливо підлеглі або партнери. При виборі піджака дивіться щоб плечі були на місці. Комір не обтягував шию, щоб вам було в ньому зручно. На спині не повинно бути складок при піднятті рук. Особливу увагу приділіть довжині рукава, він повинен бути трохи коротшим від манжети на сорочці. Також слідкуйте за довгою самого піджака, він повинен бути не дуже довгий, а лише трохи прикривати сідниці. Штани так само повинні бути правильною довжиною, приблизно закривати половину підбора. Зазвичай ззаду вони трохи довші що попереду.

Всі ці поради мають рекомендаційний характер на момент написання статті. Тренди змінюються досить часто і можливо, коли Ви прочитаєте цю статтю частина порад буде вже не актуальна. Але ми намагалися розглянути базові аспекти при підборі комплектів на сьогодні та найближчі роки, бо тренд зі спортивними костюмами прийшов надовго і найближчим часом просто буде видозмінюватись дизайн, а повністю навряд чи вийдуть з моди.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню