Які платежі можна здійснювати за допомогою терміналу iBox

На території України платіжні термінали iBox вже давно не рідкість. Апарати повсюдно поширені як у великих, так і маленьких містах. Програмно-апаратні комплекси (АПК) розміщуються в супермаркетах, торгових центрах, навіть в невеликих магазинах, розташованих в спальних районах міст і на зупинках громадського транспорту.

За допомогою даних пристроїв споживачі можуть в будь-який зручний час погасити кредит на https://ibox.ua/ru/finance. Якщо банк знаходиться в списку терміналу, то платіж пройде без відрахування відсотків.

Дуже зручно сплатити хостинг на https://ibox.ua/khosting-i-drugie-uslugi, така послуга передбачена терміналом. З iBox дуже зручно працювати, так як дана система проста у використанні. Тут існує система підказок, тому він доступний навіть літнім людям і тим, хто користується ним в перший раз.

Переважна більшість користувачів добре відгукується про iBox, так як з ним можна оплатити безліч послуг, і навіть купити білети на https://ibox.ua/ru/bilety-i-puteshestviya.

Зручність і легкість у використанні роблять ці програмно-апаратні комплекси досить популярними серед населення України. Платежі проводяться миттєво, що приносить комфорт, особливо при погашенні кредитної заборгованості.

Які види платежів приймає платіжний термінал iBox

З даними програмно-апаратним комплексом можна легко здійснювати грошові перекази онлайн. Він призначений для миттєвої оплати. Платіж відразу надходить за місцем призначення без зволікання і затримок.

У терміналу широкий діапазон можливостей. У списку можна знайти не тільки велику кількість банків, але і багато іншого:

  • оплату телефону і мобільного інтернету;
  • мобільного зв’язку та роумінгу;
  • комунальних платежів;
  • поповнення банківських карт;
  • електронні гроші і торги і т. д.

Порівняно недавно в систему iBox були впроваджені безконтактні технології, що ще більше спростило діяльність з даними пристроями. Безконтактна ідентифікація здійснюється за допомогою спеціальних NFC-карт і смартфонів.

Дані нововведення покликані полегшити і спростити проведення платежів для клієнтів. Раніше, перед здійсненням платежу, користувачеві потрібно було зробити ряд необхідних операцій, а зараз досить NFC-карти будь-якого банку і смартфона. Дана технологія дозволяє значно заощадити час клієнтів.

Користувачі відзначають зручність використання платіжного терміналу в тому, що він приймає всі номінали купюр. Цей фактор робить переклад досить великої суми легким, на відміну від аналогічних пристроїв.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню