Головні переваги та особливості машинної стяжки: що треба знати

Існують різні методи влаштування стяжки підлоги. Замість виготовлення бетонної стяжки вручну все частіше використовується машинна стяжка у Львові, що гарантує високу якість та точність. Всупереч видимості, таке рішення коштує не набагато дорожче, а результат задовольнить навіть найвибагливіших інвесторів. Чому варто вибрати машинну підлогу?

Машинні підлоги — особливості, поради, переваги

Машинна стяжка – що це?

Однією з ключових робіт на стадії закритої оболонки є виконання стяжки підлоги , найчастіше у вигляді бетонної стяжки. Можна зробити це вручну, але, якщо ви хочете максимальної точності та швидкості роботи, варто скористатися пристроєм під назвою міксер, який використовується для виготовлення та шліфування машинних підлог .

Змішувач є агрегатом, що працює на двигуні внутрішнього згоряння. Достатньо заповнити пристрій продуктами, необхідними для одержання бетонної стяжки (наприклад, цементом) – усі інгредієнти змішуються у спеціальній камері та розподіляються з основи. Наступним етапом є вирівнювання і затирання підлоги , щоб згладити нерівності — цей етап може виконуватися механічним або ручним способом, але, звичайно, машинна затирка дозволить досягти кращого, більш точного ефекту, що матиме велике значення для подальших робіт, тобто. оздоблення підлоги.

Хоча виготовлення підлоги міксером здається менш складним, ніж та операція, що виконується вручну, вона теж вимагає великого досвіду. Тому найкраще наймати професіоналів, які можуть похвалитися відповідними компетенціями у цій галузі.

Переваги машинної статі

Машинні підлоги стають все більш поширеним рішенням у сучасному будівництві – можна навіть сказати, що вони є стандартом. Їхня популярність обумовлена численними перевагами, які вони приносять.

Серед найбільш важливих переваг пристрою підлог варто відзначити наступні: ідеально вирівняна поверхня – нанесення та затирання стяжки за допомогою заповнювача гарантує точність та високу якість;

  • вигідна ціна – машинна підлога може бути дешевшою за зроблене своїми руками;
  • більш швидке схоплювання і висихання стяжки – це можливо завдяки відповідній консистенції суміші, що утворюється в змішувачі, і дозволяє вдвічі скоротити цей етап роботи;
  • високий рівень міцності підлоги та стійкість до пошкоджень;
  • можливість використання цього виду стяжки для теплих підлог.

Як бачите, вибір машинної підлоги стане рішенням, про яке ви не пошкодуєте. Однак для досягнення намічених вражаючих результатів слід звернути увагу на інгредієнти бетонної суміші та їх правильні пропорції. Ось чому так важливо, щоб машинну підлогу робила професійна бригада, яка подбає про якість стяжки.

Скільки коштує машинна підлога?

Вартість виготовлення машинної підлоги залежить від декількох факторів. Ключову роль відіграє ціна матеріалів (і, як правило, їх якість), а також досвід команди та місце, в якому ми будуємо будинок — ціни можуть змінюватись в залежності від регіону, провінції і навіть розміру будинку (у великих центрах зазвичай ми платитимемо більше за роботу).

Про що варто пам’ятати, роблячи машинну стяжку?

При виборі варіанта «з матеріалом» варто переконатись, що підрядник дійсно надасть нам якісні інгредієнти для суміші. Крім того, хоча низька вартість робочої сили завжди приваблива, особливо коли у нас багато інших витрат, пов’язаних з будівництвом будинку, в деяких випадках краще заплатити трохи більше і мати у своєму розпорядженні перевірених,авторитетних фахівців. Від якості стяжки залежить наш майбутній комфорт користування будинком.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню