Ланч-бокси: практичне рішення для перевезення ваших обідів

Написання цього слова поки що не встояло: ланчбокс, ланч-бокс, ланч-бокс — усі пишуть по-різному. У контейнера для їжі є історичні аналоги та містечкові назви: судок, гальмо, ссобойка, косолітка. Сьогодні контейнери так називають рідко, але ці назви повністю не зникли; правда, конструкція у таких ємностей зазвичай простіше, ніж у повноцінного ланч-боксу.

Користь ланч-боксу

Для чого потрібно купити ланчбокс? Причин багато, але головна можливість повноцінно харчуватися там, де харчування не передбачено. Контейнери для їжі на tidivi.shop купують на роботу, до школи, до університету, їх беруть із собою у поїздку та на екскурсію. Вони справжня паличка-виручалочка для людей з харчовими обмеженнями: алергіями, непереносимостями, проблемами з шлунково-кишковим трактом та іншим, що потребує особливої ​​дієти. Такі люди просто не можуть купити булочку у буфеті, їм стане погано. Корисний ланч-бокс і для практикуючих дрібне харчування, і для тих, хто прагне здорового способу життя.

Контейнер не пропускає запахів і рідин, не дозволяє їжі бруднити сумку або рюкзак. Їжа зберігає оригінальну форму, не помається. Смак теж не страждає, адже у ланч-боксі їжа довше залишається свіжою. І багато контейнерів можна гріти в мікрохвильовій печі!

Як вибрати ланч-бокс

Поділ на дитячі та дорослі контейнери досить умовний: часто дітям потрібно більше їжі, а дорослі хочуть ланч-бокс із веселим принтом. Виробники пишуть на товарах «дитячий» та «для дорослих», але особливої ​​уваги звертати на це не варто.

Найважливіші параметри – розмір, матеріал, ступінь герметичності. Можна ланч бокс купити різних розмірів: це визначає кількість їжі усередині. Маленькі вміщують лише бутерброд, багаторівневі з кількома відсіками – повноцінний обід та навіть кілька. Місткість треба підбирати індивідуально.

З матеріалами та герметичністю простіше. Якщо хочеться обідати супом, потрібний контейнер підвищеної герметичності. В іншому випадку можна взяти стандартний. З матеріалів найпопулярніший пластик і силікон; останній якісний, але гнучкий, тому не підходить дітям та людям з обмеженими можливостями.

Де його купити

Замовити ланчбокс на https://www.tidivi.shop/ – найкраще рішення. Український портал спеціалізується на побутових органайзерах — зокрема, продає різні ланч-бокси. Вони виготовлені з безпечних матеріалів, мають високий рівень герметичності, випускаються в різних форм-факторах і кольорах. У багатьох є додаткові функції: контейнер-термос і навіть ємність із підігрівом. Tidivi — найкращі ланч-бокси для ваших обідів!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню