Замовлення квітів з доставкою: переваги послуги та поради

Квіти у житті людей відіграють важливу роль. Вони прикрашають інтер’єри та ландшафти, служать як подарунок і є символом кохання, поваги. В даний час можна придбати різні види рослин і в будь-якому аранжуванні. На певне свято пропонується замовити квіти у Києві з доставкою.

Особливості послуги

Такий сервіс здійснює компанія «Marta Flowers». Вона має квітковий магазин, але займається доставкою будь-яких варіантів букетів за вказаною адресою. Це може бути квартира чи будинок, офіс, банкетний зал чи ресторан. Все залежить від умов замовника та особливостей вручення подарунка.

Серед варіантів покупки можна вибрати такі:

  1. Традиційні букети, які можуть складатися з однорідних кольорів, або з включенням до композиції різноманітних рослин, зокрема декоративних.
  2. Букети для конкретних дат: весіль, днів народження.
  3. Букети з урахуванням особи, що обдаровується: дитячі; подарунки для мам; дружин; коханим, колегам чи начальнику.
  4. Букети у коробці або подарунковому боксі. В останньому випадку, крім квітів, можуть бути вкладені цукерки, шоколад, фрукти, спиртні напої.
  5. Для оформлення свят або процедури вручення букета, подарунку пропонують гелієві кулі різного виду.
  6. Також на сайті пропонується придбати в’язану іграшку, яку можна вручити з букетом, або як самостійний подарунок.

Композиції можуть становити різного виду, у тому числі виділяються такі варіанти: традиційні круглі букети; вільні чи асиметричні; лінійні; каскадні; створені на каркасі із дроту. Упорядкування займаються досвідчені флористи, які створюють красиві, оригінальні види букетів.

Переваги

Велика різноманітність кольорів за видами та сортами, дозволяють запропонувати замовникам букети на будь-які смаки та з різних приводів. Гарантується свіжість рослин, точний вибір екземплярів, щоб сформувати потрібну композицію.

Доставка здійснюється точно у строк за вказаною адресою. Можна замовити вручення в найбільш вдалий момент, зробивши приємний сюрприз для винуватця свята. У фірмі працюють тактовні та галантні кур’єри, які можуть спричинити позитивні емоції, вручаючи подарунок.

Якщо є труднощі з вибором, то консультанти завжди готові допомогти, порекомендувавши квіти, що відповідають типу урочистостей та характеристикам людини, якій вони вручаються. Магазин зарекомендував себе сумлінним та кваліфікованим партнером.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню