Встановлення відеоспостереження в магазині: правила та поради

Практично у всіх магазинах сьогодні є відеокамери. Вони запобігають крадіжкам, псуванню товару, допомагають встановити істину при конфліктах покупця та продавця. Дізнавшись, що в магазині ведеться відеозйомка, люди починають поводитися ввічливіше. Корисні для контролю співробітників. Можна сказати, що встановлення відеоспостереження в магазині – крок обов’язковий.

Правила

Перше, що потрібно зробити перед монтажем системи відеоспостереження, — переконатися, що її встановлення законне. Оскільки камери знімають чужі особи, потрібна згода на обробку персональних даних. Його вносять у трудовий договір із співробітниками або укладають окрему угоду. Важлива наявність письмової згоди на відеозйомку. Щоб не було конфліктів із покупцями, потрібно повісити оголошення про відеоспостереження на помітних місцях.

Другий пункт – проект відеоспостереження. Важливо розмістити камери так, щоб вони охоплювали магазин повністю без сліпих плям. На цьому ж етапі потрібно продумати технічні характеристики системи відеоспостереження: тип камер (цифрові або аналогові), якість зображення та відеореєстратора, обсяг пам’яті для запису, її тип (внутрішнє, зовнішнє, хмарне сховище), наявність та відсутність кабелів, їх маскування за наявності та інші параметри. Краще залишити створення проекту спеціалісту.

Установкою та налаштуванням камер теж повинні займатися профі – якщо відеокамери цифрові. Аналогові можна встановити і самому, вони простіші. Система відеоспостереження потребує регулярного обслуговування та техогляду.

Поради

Вибирайте цифрові відеокамери для запису. Якість картинки буде помітно кращою. Вибирайте аналогові для зйомки в режимі реального часу: цифрові на неї поки що не здатні.

Кольорова камера краща, ніж чорно-біла. Кольори сильно спрощують впізнання людини. Якщо планується нічна відеозйомка, встановіть інфрачервоне підсвічування: воно практично непомітне оку, а картинка буде набагато чіткішою. І розміщуйте камери вище: так їх складніше зашкодити.

Дані краще зберігати у хмарі: до хмарного сховища зловмисникам не дістатися. Його обсяг варто продумати заздалегідь. При безперервній відеозйомці маленьке сховище заб’ється дуже швидко, адже дані зберігати доведеться хоча б 4 тижні. Іноді краще зйомка за таймером (протягом робочого часу) або датчиком руху (поза ним). Такий режим заощаджує пам’ять, але записує все найважливіше.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню