Корисні поради щодо вибору ЖК: Грюнвальд або Welcome home

Якщо не знаєте де придбати квартиру, слід звернути увагу на такі житлові комплекси як Грюнвальд або Welcome home. Забудовники цих ЖК пропонують житло різного планування, як із чистовим, так і з чорновим оздобленням. Будинки розташовуються в розвинених районах Києва з багатою інфраструктурою та гарною транспортною розв’язкою, проте, щоб робити правильний вибір, необхідно ретельно ознайомитися з особливостями кожного ЖК.

Житловий комплекс Велком Хом на Стеценка

Це досить практичний, зручний та вигідний варіант. Більше того, ЖК welcome home пропонує квартири в іпотеку, що можна назвати однією з вагомих переваг. Якщо покупцю не влаштовують розстрочки або одноразові оплати, тоді можна сміливо звернутись до ЖК Велком Хоум та стати власником квартири, оформлюючи іпотечний кредит. Комплекс складається з кількох будівель, тому квартир досить багато з різними плануваннями, різною кількістю кімнат. У трьох корпусах включено 394 квартири, а також передбачено комерційне приміщення. Будинок має власну інфраструктуру, тут створено всі необхідні умови для комфортного, безтурботного життя. Безпека житлового комплексу забезпечується цілодобовим відеоспостереженням та наявністю охорони. Діє також безкоштовний паркінг, дитячі ігрові зони, зони для відпочинку дорослих, фітнес-зали та ін. Недоліком ЖК можна назвати віддаленість від метро станції, тому доведеться користуватися громадським транспортом.

Особливості комплексу Грюнвальд

Якщо хочете стати власником житла у Солом’янському районі, тоді слід звернути увагу на житловий комплекс Грюнвальд. Купівля квартири в цьому ЖК стане дуже вагомим, правильним рішенням. Комплекс складається з 4 корпусу, в яких входять понад 600 квартир різних планувань. Квартири здаються, як з чорновим, так і з чистовим оздобленням. Квартири дуже зручні, практичні для безтурботного, комфортного життя. Можна знайти та придбати:

  • однокімнатні квартири;
  • студійні квартири;
  • двокімнатні житла та ін.

Житловий комплекс знаходиться в розвиненому, багатому районі, проте має власну розвинену інфраструктуру. Комплекс зручний також із погляду транспортної доступністю. Поруч знаходиться станція метро, зупинка знаходиться покроковій доступності. ЖК зведений із застосуванням сучасних, перевірених матеріалів та новітніх технологій.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню