Популярні матеріали для автокилимків

Попри те, що килимки не є якимсь новим аксесуаром в авто, не кожен автолюбитель розуміє в повному обсязі, всі матеріали, які є можливість використовувати для виготовлення найкращих килимів в салон свого авто.

Найбільш розповсюджені на сьогодення будуть текстильні килимки. Вони виробляються з багатьох видів цупких тканин, які можуть довго використовуватись, не втрачаючи своїх якостей. Такі килимки повністю забезпечують комфорт та м’якість в салоні авто для всіх пасажирів та водія. Їх дуже легко прасувати та мити, використовуючи найпростіші хімічні речовини, або навіть без них.

Гумові килимки відмінно пасують для запобігання проникненню вологи та бруду. Вони, на відміну від текстильних килимків, не всмоктують вологу, а збирають її на поверхні. Також більшість з них має високі бортики для того, щоб бруд не розлився по підлозі.

Також гумові килимки для авто мають декілька проблем, які стримують автовласників від придбання їх. Насамперед це сморід, який йде від нових килимків деякий час. Також треба відмітити, що килимки з гуми досить грубі, та їх дуже важно зігнути. Це робить дуже важким процес розміщення їх в салоні авто.

На закінчення треба зауважити, що не всі мають змогу утримувати в машині такі килимки суто з естетичного боку. Але це – справа кожного.

Також дуже популярними є вінілові килимки. Цей матеріал досить схожий на гуму, але більш гнучкий та водостійкий. В більшості випадків він має ребристу структуру для того, щоб ще більше утримувати бруду и вологи.

Велюрові килимки. Ці варіанти – суто на поціновувача. Вони м’які, дуже приємні до рук. Але строк слугування їх дуже невеликий. Та й до вологи вони дуже нестійкі. Хоча, що стосується стилю, то тут їм нема рівних. Більшість водіїв використовує їх декілька комплектів одночасно, змінюючи при нагоді.

Карбонові килимки – найновіший винахід з царини килимків для авто. Вони кардинально відрізняються від інших легкістю та високою міцністю. Досить часто зустрічаються варіанти, коли один набір килимків слугує в автомобілі протягом всього часу використання його власником. Вони практично не зношуються та мають душе м’яку текстуру. Тому торкання рукою або ногою буде приємним, навіть в холодні місяці.

Остаточно переконатися, що ви вибрали ваш варіант килимків до машини, ви можете перечитавши цю статтю, та порівнявши її до того комплекту, який ви придбали та будете використовувати. Маємо надію, що наші поради не були марними та принесуть користь кожному водію нашої країни.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню