Noventiq: oprogramowanie, które rozwiąże każdy problem

Oprogramowanie jest ważną częścią działania komputerów. Dostawcy oprogramowania oferują wsparcie techniczne, instalację i konfigurację systemów. W tym celu warto skorzystać z usług sprawdzonych, rzetelnych firm. Jedna z nich oferuje licencjonowane oprogramowanie w Polsce.

Główne cechy usługi

Podobne usługi oferuje Noventiq z siedzibą w Londynie. Jej działalność obejmuje ponad 60 krajów. Wśród programów oferowanych użytkownikom wyróżnia się następujące grupy:

  1. Systemy operacyjne różnych typów.
  2. Oprogramowanie wyprodukowane przez firmę Microsoft.
  3. Aplikacje zapewniające bezpieczeństwo komputerów i sieci, w tym programy antywirusowe.
  4. Oprogramowanie dla biznesu i finansów.
  5. Systemy projektowe.
  6. Bazy danych różnych producentów.
  7. Aplikacje graficzne, projektowe i multimedialne.
  8. Aplikacje edukacyjne, rozrywkowe i rozwojowe.
  9. Różne specjalistyczne programy do wykonywania wąskiego zakresu zadań.

Aby wybrać konkretną aplikację, musisz przejść do jej strony, przeczytać parametry techniczne systemu wymagane do pełnego działania programu i przestudiować wszystkie jego właściwości. Na stronie internetowej podana jest cena licencji rocznej.

Zalety

Firma udostępnia najnowsze wersje oprogramowania ze wszystkimi dostępnymi na chwilę obecną aktualizacjami. Oprogramowanie jest testowane pod kątem funkcjonalności i kompatybilności, a pełne wykorzystanie gwarantuje rozwiązanie wszelkich problemów, jakich potrzebuje konsument. Spektrum zastosowań obejmuje niemal wszystkie obszary działalności, pozwalając zaspokoić potrzeby zwykłych użytkowników i klientów korporacyjnych.

Firma jest autoryzowanym sprzedawcą oprogramowania, jej licencje pozwalają na aktualizację aplikacji i skalowanie ich do liczby komputerów określonej w momencie zakupu. Wsparcie techniczne jest świadczone przez całą dobę, problemy są rozwiązywane szybko i kompleksowo.

Większość programów komputerowych jest zaprojektowana do współpracy z głównymi systemami operacyjnymi, które można zainstalować na komputerach użytkowników korporacyjnych i indywidualnych.

Dla stałych klientów oferowane są indywidualne warunki płatności, co zwiększa korzyści ze współpracy i pozwala zaoszczędzić pieniądze. Ceny są dostępne dla firm dowolnej wielkości, koszt większości programów nie obciąży budżetu indywidualnego użytkownika. Oprogramowanie oferowane jest w formie elektronicznej.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню