Вибір та купівля дверних петель: основні правила та корисні поради

В інтер’єрі є деталі, на які рідко звертаємо увагу, але залежить від них комфорт. Серед них і дверні петлі, які допомагають безшумно та плавно відчиняти та закривати двері. Якщо петлі починають провисати або рипіти, їх слід міняти. Щоб вони служили довго і непомітно, важливо правильно вибирати цю продукцію, а також віддавати перевагу якісним виробам. Зазначимо, що завжди можна замовити петлі на 740.com.ua на найпривабливіших умовах співпраці.

Місце встановлення та класифікація

Оскільки дверних петель виробляється безліч видів, є багато ознак їх класифікації. Такі аксесуари класифікуються за такими показниками:

  • місце встановлення;
  • роз’ємність виробу;
  • метод кріплення до дверної коробки;
  • матеріал виготовлення та ін.

Петлі можуть бути для вхідної групи та міжкімнатних дверей. Для вхідних дверей зазвичай використовують петлі з металу підвищеної міцності з блокуючим механізмом зняття. Роз’ємні петлі дозволяють зняти стулку дверей без відкручування самої петлі, що робить їх зручними у використанні. Навісні петлі встановлюються на дверну коробку та дверне полотно, а універсальні вимагають попереднього відкручування для зняття дверей. Петлі бувають металевими або виготовленими з інших матеріалів, залежно від переваг та вимог до дизайну.

Серед великого розмаїття особливо популярні дверні петлі. Це тип кріплення, який має ряд характерних особливостей, що роблять їх зручними та універсальними для різних типів дверей. Дверні петлі, що вкручують, мають два симетрично розташованих опуклих елементи, в яких знаходяться отвори для монтажних шурупів. Ці елементи, які називаються «бочками», відіграють аналогічну роль плоским накладним петлям. Ці петлі є універсальними і можуть встановлюватися на двері будь-якого типу, незалежно від боку, на яку вони відчиняються.

Де купити петлі в Україні?

Для придбання якісних дверних петель в Україні можна звернутись до інтернет-магазину «740». Тут представлений широкий вибір петель різних типів та розмірів, що дозволяє підібрати ідеальний варіант для будь-яких дверей. Крім того, консультанти магазину із задоволенням допоможуть підібрати відповідні петлі та дадуть відповіді на всі питання щодо їх встановлення та використання.

Таким чином, вибравши правильні дверні петлі з урахуванням їхньої класифікації та особливостей конструкції, ви забезпечите довговічність і функціональність дверей.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню