Цирконієві коронки для зубів: переваги та критерії вибору

Ушкодження зубів викликають необхідність їхнього захисту. Найкраще для цього підходять коронки. Вони обійдуться дешевше за імплантати, стануть надійною перешкодою для подальшого руйнування зуба. Варто звернутися до кваліфікованих фахівців та замовити послуги встановлення коронок на https://kievsmile.com.ua/tsyrkoniyevi-koronky/ .

Переваги

Для виготовлення коронок часто використовують метал. Однак у даному випадку застосовується діоксид цирконію, як міцніший матеріал, стійкий до вологого, кислотно-лужного середовища. Він з успіхом витримує всі механічні впливи при відкушуванні та пережовуванні їжі, та хімічні від слини, продуктів переробки їжі.

Важливим фактором є колір матеріалу. Він є білим, за своїм відтінком практично збігається із природною зубною емаллю. При виготовленні коронок не потрібно спеціальне оздоблення поверхні, щоб досягти однакового стану захисних пристроїв та звичайних зубів.

Завдяки пластичності матеріалу можна досягти точної форми коронок, що повторюють обриси зубів із зовнішньої та внутрішньої сторони. Зуби, на які монтуються захисні пристрої, доведеться менше обробляти, що скорочує вартість стоматологічних процедур та болючі відчуття у пацієнтів.

Пропонуються послуги протезування на https://kievsmile.com.ua/semnoe-protezirovanie-2/ , де можна вибрати варіант коронок та процедури щодо їх встановлення.

Вибір

При доборі коронок насамперед враховують тип зубів, куди можуть надягатися. Завдяки білому кольору цирконієві варіанти широко використовуються для обробки передніх зубів.

З діоксиду цирконію створюються два види коронок:

  1. Складові, ще звані класичними. Вони мають дві частини. Задня служить каркасом, будучи міцною опорою, передня захисна та несе естетичні функції. Може покриватися порцеляною, для надання підвищеної білизни зубам. Найчастіше використовуються для монтажу на передні зуби.
  2. Суцільні або цілісні встановлюються на корінні зуби, покриття фарфором не виготовляється.

При виборі коронок спочатку вивчається загальний стан здоров’я, визначаються можливості організму перенести процедуру, вплив медикаментів. Не завжди встановлення коронок може бути допустимим через наявність хронічних недуг або тяжких захворювань.

Далі вивчається ротову порожнину, визначаються її особливості, створюється зліпок зубів, щоб підібрати коронки в точності. Необхідно, щоб коронки не пережимали, не змінювали прикус, точно повторювали особливості щелепи.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Потяните ползунок вправо *

Меню